Gdynia, Poland
+48 513 574 133
pokazytaneczne.mj@gmail.com

Pokaz taneczny na weselu i animacje

Pokaz taneczny na weselu to doskonały sposób, żeby zaangażować gości we wspólną zabawę, szczególnie jeśli towarzyszą mu animacje i nauka tańca na imprezach. Profesjonalna grupa taneczna Queens Of The Night oferuje pokazy taneczne na weselach oraz innych imprezach. W ramach pokazów przedstawiamy jeden z naszych programów lub tworzymy nowy, tak aby wybrane tańce i towarzyszące im kostiumy odpowiadały tematyce imprezy. Dodatkowo obok tanecznego show oferujemy warsztaty z nauki tańca ca imprezach. W ramach warsztatów uczymy uczestników imprezy podstawowych kroków wybranego tańca. Motyw przewodni lekcji może być dostosowany do tematyki pokazu tanecznego i imprezy lub zostać wskazany przez uczestników tuż przed rozpoczęciem wspólnej zabawy.

Pokaz taneczny na imprezach – Trójmiasto, województwo pomorskie, cała Polska  

Klientów zainteresowanych występami tanecznymi na weselach oraz innych eventach zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W zależności od Państwa oczekiwań i preferencji możemy przygotować tematyczny pokaz taneczny z dowolnym motywem przewodnim:

  • Samba Brazylijska,
  • Flamenco,
  • Autorskie show taneczne Queens Of The Night,
  • Latin Show,
  • African Show,
  • Spanish Show,
  • Broadway Jazz,
  • Show na styl lat 20./30. XX wieku,

i wiele innych, także w zakresie gimnastyki artystycznej i tańca nowoczesnego. Dodatkowo możemy przygotować autorski pokaz taneczny dostosowany do motywu przewodniego imprezy tak, aby oprawa artystyczna imprezy była w pełni zgodna z jej indywidualnym charakterem. Klientów zainteresowanych możliwością przygotowania pokazu tanecznego na imprezę zapraszamy do kontaktu. Naszą siedzibą jest Trójmiasto, ale obsługujemy imprezy na terenie całego województwa pomorskiego, a nierzadko również kraju.

photo-869-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Samba Brazylijska

Narodowy taniec brazylijski, kojarzony z karnawałem w Rio de Janeiro to eksplozja energii, radości i wolności. Dopełnieniem zjawiskowego show są profesjonalne, efektowne i kolorowe stroje z cekinami, piórami, które dodatkowo wzmacniają wrażenie artystyczne. Poczuj klimat prawdziwej samby już dziś!

49831861_1230260537155815_7821434032142417920_n Pokaz taneczny na weselu i animacje

Flamenco

Układ w hiszpańskich rytmach m.in. utwory Gypsy Kings. Ognisty, pełen temperamentu, zmysłowości pokaz z wachlarzami, hiszpańskimi spódnicami oraz stepowaniem. Elementami zaskoczenia są elementy gimnastyczne.

pokaz-tańca-show-mistral-hotel-gniewino Pokaz taneczny na weselu i animacje

Queens Of The Night

Pokaz do piosenki Whitney Houston „Queen Of The Night” z mocnym wejściem w czarnych pelerynach. Pełen energii układ choreograficzny i zaskakujących elementów gimnastycznych.

latino-czerwona-sukienka-taniec-frędzle-683x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Latin Show

Energia, ognisty temperament i latynoska muzyka to niepowtarzalne show. Cha cha cha, paso doble, salsa, bachata wprawią Was w gorący klimat tańców latynoamerykańskich.

afro-show-dance Pokaz taneczny na weselu i animacje

African Show

Radość i moc w afrykańskim stylu!

pokaz-tanca-hiszpanski-jazzdance Pokaz taneczny na weselu i animacje

Spanish Show

show-dance-tui-magiclife-broadway Pokaz taneczny na weselu i animacje

Broadway Jazz

Układy w stylu tanecznym broadway jazz – opierające się na technice tańca jazzowego, którego podstawowymi elementami jest rytm i policentryzm. Broadway Jazz pochodzi z amerykańskiego tańca scenicznego. Niezwykle widowiskowe i ekspresyjne pokazy do muzyk musicalowych.

pokaz-tanca-gniewino-sylwester Pokaz taneczny na weselu i animacje

Lata 20./30.

  • Poczuj ten klimat! Energetyzujący taniec charleston, wachlarze z piór, laseczki, długie rękawiczki i żywiołowa muzyka.
  • Wielki Gatsby – wdzięk i elegancja. Dynamiczny układ choreograficzny do muzyk z filmu The Great Gatsby urozmaicony o elementy gimnastyczne.
audrey-hepburn-tancerka-pokaz-tańca-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Audrey Hepburn

show-dance-burleska-1024x684 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Witamy w kabarecie

tancerka-can-can-683x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Moulin Rouge

riesa-show-dance-ido-sweet-charity Pokaz taneczny na weselu i animacje

Sweet Charity

jazz-dance-tancerka-pokaz Pokaz taneczny na weselu i animacje

Jazz Dance

photo-53-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Disco

gimnastyczka-ze-wstążką-1 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Pokazy gimnastyki artystycznej z przyborami

Układy gimnastyczne z przyborami – OBRĘCZ, PIŁKA, MACZUGI, WSTĄŻKA

To jest nasza podstawowa oferta pokazów. Możemy również stworzyć nowe układy pod motyw przewodni danej imprezy.

Translate »
shares