Gdynia, Poland
+48 513 574 133
pokazytaneczne.mj@gmail.com

Pokaz taneczny na weselu i animacje

Pokaz taneczny na weselu to doskonały sposób, żeby zaangażować gości we wspólną zabawę, szczególnie jeśli towarzyszą mu animacje i nauka tańca na imprezach. Profesjonalna grupa taneczna Queens Of The Night oferuje pokazy taneczne na weselach oraz innych imprezach. W ramach pokazów przedstawiamy jeden z naszych programów lub tworzymy nowy, tak aby wybrane tańce i towarzyszące im kostiumy odpowiadały tematyce imprezy. Dodatkowo obok tanecznego show oferujemy warsztaty z nauki tańca ca imprezach. W ramach warsztatów uczymy uczestników imprezy podstawowych kroków wybranego tańca. Motyw przewodni lekcji może być dostosowany do tematyki pokazu tanecznego i imprezy lub zostać wskazany przez uczestników tuż przed rozpoczęciem wspólnej zabawy.

Pokaz taneczny na imprezach – Trójmiasto, województwo pomorskie, cała Polska  

Klientów zainteresowanych występami tanecznymi na weselach oraz innych eventach zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W zależności od Państwa oczekiwań i preferencji możemy przygotować tematyczny pokaz taneczny z dowolnym motywem przewodnim:

  • Samba Brazylijska,
  • Flamenco,
  • Autorskie show taneczne Queens Of The Night,
  • Latin Show,
  • African Show,
  • Spanish Show,
  • Broadway Jazz,
  • Show na styl lat 20./30. XX wieku,

i wiele innych, także w zakresie gimnastyki artystycznej i tańca nowoczesnego. Dodatkowo możemy przygotować autorski pokaz taneczny dostosowany do motywu przewodniego imprezy tak, aby oprawa artystyczna imprezy była w pełni zgodna z jej indywidualnym charakterem. Klientów zainteresowanych możliwością przygotowania pokazu tanecznego na imprezę zapraszamy do kontaktu. Naszą siedzibą jest Trójmiasto, ale obsługujemy imprezy na terenie całego województwa pomorskiego, a nierzadko również kraju.

photo-869-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Samba Brazylijska

Jedyny zespół w Północnej Polsce, który szkoli się u Brazylijczyków.

Narodowy taniec brazylijski, kojarzony z karnawałem w Rio de Janeiro. Eksplozja energii, radości i wolności. Dopełnieniem zjawiskowego show są eleganckie, profesjonalne, efektowne i kolorowe stroje z cekinami, piórami, dżetami, które dodatkowo wzmacniają wrażenie artystyczne i wspaniale będą się prezentować ze światłami. Układ zaczyna się do piosenki Brazil – Bellini, na koniec dynamiczny układ w stylu batucada do bębnów. Połączenie elegancji, profesjonalizmu i energii to wszystko znajdzie się w tradycyjnej sambie brazylijskiej.

Poczuj klimat już dziś!

photo-125-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Samba Brazylijska ze skrzydłami

photo-30-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Królowe popu

Show taneczne największych hitów gwiazd muzyki pop od lat 80. do teraz m.in. piosenki Tina Turner, Beyonce, Whitney Houston, Shania Twain.

photo-73-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Vogue Show

pokaz-tańca-show-mistral-hotel-gniewino Pokaz taneczny na weselu i animacje

Queens Of The Night

Pokaz do piosenki Whitney Houston „Queen Of The Night” z mocnym wejściem w czarnych pelerynach. Pełen energii układ choreograficzny i zaskakujących elementów gimnastycznych.

photo-568-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Commercial

Pokaz taneczny na wysokich obcasach. Dynamiczny, a zarazem bardzo kobiecy układ, Poczujesz się jak na koncercie Beyonce!

photo-177-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Greckie tańce

Jedyne w Polsce pokazy taneczne greckich tańców tańczone przez Greczynki.

Show greckie wykorzystujące tradycyjne tańce m.in. chasapiko, chasaposerwiko – kroki zostały wykorzystane w znanym filmie “Grek Zorba”, kalamatianos, tsamikos, sirtos do tradycyjnych greckich muzyk oraz znanych i lubianych utworów, np. Demisa Roussosa.

49831861_1230260537155815_7821434032142417920_n Pokaz taneczny na weselu i animacje

Flamenco

Układ w hiszpańskich rytmach m.in. utwory Gypsy Kings. Ognisty, pełen temperamentu, zmysłowości pokaz z wachlarzami, hiszpańskimi spódnicami oraz stepowaniem. Elementami zaskoczenia są elementy gimnastyczne.

photo-170-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Latin Show

Energia, ognisty temperament i latynoska muzyka to niepowtarzalne show. Cha cha cha, paso doble, salsa, bachata wprawią Was w gorący klimat tańców latynoamerykańskich.

pokaz-tanca-hiszpanski-jazzdance Pokaz taneczny na weselu i animacje

Spanish Show

photo-8-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Disco – Gorączka sobotniej nocy

Przywoła wspomnienia, wprawi w doskonały nastrój i porwie do tańca!

photo-53-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Disco – ABBA Show

photo-143-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Broadway Jazz

Układy w stylu tanecznym broadway jazz – opierające się na technice tańca jazzowego, którego podstawowymi elementami jest rytm i policentryzm. Broadway Jazz pochodzi z amerykańskiego tańca scenicznego. Niezwykle widowiskowe i ekspresyjne pokazy do muzyk musicalowych.

photo-101-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Lata 20./30.

  • Poczuj ten klimat! Energetyzujący taniec charleston, wachlarze z piór, laseczki, długie rękawiczki i żywiołowa muzyka.
  • Wielki Gatsby – wdzięk i elegancja. Dynamiczny układ choreograficzny do muzyk z filmu The Great Gatsby urozmaicony o elementy gimnastyczne.
audrey-hepburn-tancerka-pokaz-tańca-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Audrey Hepburn

jazz-dance-tancerka-pokaz Pokaz taneczny na weselu i animacje

Jazz Dance

Pokazy opierające się na technice tańca jazzowego, którego podstawowymi elementami jest rytm i policentryzm. Elegancja i wdzięk.

show-dance-burleska-1024x684 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Witamy w kabarecie

Witamy Państwa w KABARECIE! Wachlarze z piór, schody i piękny układ do utworu Lizy Minelli “New York, New York” to show, które zadziwi wszystkich gości.

GRR_2164-683x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Moulin Rouge

Przenieśmy się do Paryża! Show oparty na rewii kabaretowo – musicalowej w stylu Moulin Rouge – Can Can, Cabaret.

Dynamiczny, energetyczny układ z rekwizytem drabiną, a dodatko z tematem przewodnim “Gwiazda Moulin Rouge” – tancerka przychodzi na casting do Moulin Rouge, a co później się dzieje? Nie będziemy zdradzać, dowiecie się Państwo na evencie.

photo-84-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Moulin Rouge Show

riesa-show-dance-ido-sweet-charity Pokaz taneczny na weselu i animacje

Sweet Charity

Show taneczne z wykorzystaniem stołu do utworu z musicalu “Sweet Charity”. Zabawny, energetyczny z elementami gimnastycznymi. Uśmiech na twarzy gwarantowany.

afro-show-dance Pokaz taneczny na weselu i animacje

African Show

Radość i moc w afrykańskim stylu!

Połączenie tańca afro z elementami gimnastycznymi. Piosenka Safri Duo – Samb Adagio to doskonała piosenka, aby połączyć show świateł, moc piosenki i dynamicznego układu tanecznego.

photo-157-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Świąteczne Show

Układy oparte na stylach tanecznych – jazz dance, latino, disco oraz na gimnastyce artystycznej z przyborem (wstążka) do najbardziej znanych i lubianych piosenek świątecznych.

gimnastyczka-ze-wstążką-1 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Pokazy gimnastyki artystycznej z przyborami

Układy gimnastyczne z przyborami – OBRĘCZ, PIŁKA, MACZUGI, WSTĄŻKA

To jest nasza podstawowa oferta pokazów. Możemy również stworzyć nowe układy pod motyw przewodni danej imprezy.

Translate »
shares