Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Odkryj swoją kobiecość

Warsztaty taneczne “Odkryj swoją kobiecość”

Warsztaty taneczne “Odkryj swoją kobiecość” jest to projekt, jedyny w Polsce, w formie warsztatów tanecznych jednodniowych lub weekendowych. Przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania, wieku, płci. W szczególności zapraszamy nasze piękne kobiety do udziału, ale Panowie też są mile widziani.

W trakcie warsztatów naładujemy baterie pozytywną energią, zwiększymy pewność siebie i wzmocnimy świadomość własnego ciała, a to wszystko w tanecznych rytmach z dawką uśmiechu na twarzy. Taniec daje nam radość, niesamowitą przyjemność jaką czerpiemy z ruchu i gwarantowaną dobrą zabawę.

Zajęcia taneczne:

photo-568-682x1024 Odkryj swoją kobiecość
 • Broadway Jazz – wersja musicalowa tańca jazzowego. Opiera się na technice tańca jazzowego. Pochodzi z amerykańskiego tańca scenicznego. Niezwykle widowiskowy i ekspresyjny przynoszący radość z tańca.
 • Burleska – łączy wiele styli tanecznych, jest teatralną, kabaretową formą tańca. Charakterystycznymi cechami są zmysłowe ruchy, odkrywanie kobiecości. Wykorzystywane są także rekwizyty takie jak krzesła.
 • Jazz Dance – historia tańca jazzowego ma swój początek w wieku XIX. Choć na przestrzeni lat technika ewoluowała i dziś opiera się w głównej mierze o technikę klasyczną, korzenie swoje ma w tańcach afrykańskich. Prawdziwy rozkwit stylu przypadł na początek XX wieku, za sprawą rosnącej popularności muzyki jazzowej. Jazz przeniknął do musicali, teledysków, widowisk muzycznych. Cechami charakterystycznymi tańca jazzowego jest izolowanie poszczególnych części ciała, którymi porusza się w różnych płaszczyznach i różnym tempie.
 • Latino solo – w gorących rytmach latynoamerykańskich i zmysłowych ruchach ciała, podstawowe elementy wszystkich najbardziej popularnych latynoskich stylów tańca;
 • Salsa
 • Samba Brazylijska – Narodowy taniec brazylijski, kojarzony z karnawałem w Rio de Janeiro. Eksplozja energii, radości i wolności.
 • Sexy Dance – jest to charakter tańca, który łączy wiele styli tanecznych m.in. burleskę, jazz dance, tańce latino, taniec współczesny. Ekspresyjny, pełen dynamizmu, zmysłowych ruchów taniec, dzięki czemu każda osoba wzmocni kondycję fizyczną oraz sprawność, poczucie własnej wartości oraz odkryje swoją kobiecość. Po zajęciach wyjdziesz z dużą dawką pozytywnej energii, uśmiechem na twarzy i będziesz pewną siebie kobietą.
 • Stretching – ćwiczenia rozciągające, rozluźniające przy relaksującej muzyce.

Motywem przewodnim jest odkrywanie naszej kobiecości w tańcu, ruchu, zwiększenie pewności siebie, wzmocnienie świadomości własnego ciała z dużą dawką pozytywnej energii i uśmiechu.

Jak przebiegają warsztaty?

Przebieg przykładowy warsztatów weekendowych “Odkryj swoją kobiecość”:

 • Piątek: Po obiadokolacji pierwsze zajęcia taneczne (1 lub 2 godziny zajęć)
 • Sobota: Po śniadaniu zajęcia taneczne (1 godzina), Lunch i dalszy ciąg warsztatów tanecznych (2 godziny), Stretching po kolacji (1 godzina)
 • Niedziela: śniadanie, zajęcia taneczne (2 godziny zajęć)

Przebieg przykładowy warsztatów jednodniowych “Odkryj swoją kobiecość”

 • Samba Brazylijska (1,5 h)
 • Burleska / Sexy Dance (1,5 h)
 • Stretching (30 min)

Wybór zajęć zależy od Państwa. Instruktorzy mogą przeprowadzić zajęcia z każdego stylu tanecznego w ciągu weekendu/ warsztatów jednodniowych lub skupić się na jednym stylu tanecznym. Oprócz podstawowych ćwiczeń, które by skupiły się na “odkrywaniu kobiecości” oraz nauki kroków, przez weekend/ zajęcia jednodniowe tworzona jest choreografia w danym stylu.

Tak wyglądały warsztaty weekendowe “Uwolnij swoją kobiecość” w Hotelu Blue Mountain Resort.

Weekend taneczny – Szklarska Poręba

A tak wyglądał nasz warsztatowy weekend taneczny dla wspaniałych kobiet w Szklarskiej Porębie.Super Kobietki i z pewnością uwolniły swoją kobiecość! <3

Opublikowany przez Monikę Kozłowską "Świat Moni" Poniedziałek, 3 czerwca 2019

Instruktorzy “Odkryj swoją kobiecość”

photo-72-682x1024 Odkryj swoją kobiecość

Monika Kozłowska

Tancerka z najwyższą klasą Mistrzowską Międzynarodową „S” w stylach jazz dance, modern&contemporary dance oraz show dance, była gimnastyczka artystyczna klasy sportowej Mistrzowskiej, dyplomowany instruktor tańca o specjalizacji taniec jazzowy.

Od 2015 roku reprezentuje kraj na zawodach międzynarodowych IDO – Mistrzostwach Europy, Świata i Pucharach Świata w kategoriach jazz dance, show dance oraz modern&contemporary. W 2016 roku otrzymała również wyróżnienie za sukcesy taneczne na arenie międzynarodowej w sezonie 2016/17 od Polskiego Związku Tańca.

Do najważniejszych osiągnięć można zaliczyć m.in. 1 miejsce na Pucharze Świata IDO w jazz dance i show dance w Korei Południowej, 2 miejsce w jazz dance na Akademickich Mistrzostwach Europy, półfinalistka Mistrzostw Europy IDO w jazz dance, show dance, finalistka Mistrzostw Polski IDO w modernie – mini formacje. Wielokrotna medalistka ogólnopolskich zawodów.

photo-106-682x1024 Odkryj swoją kobiecość

Monika Żelazna

Taniec jest jej pasją praktycznie od zawsze. Od najmłodszych lat uczyła się tańca klasycznego i ludowego, zaś jako nastolatka rozwijała nabyte umiejętności w tańcu towarzyskim występując w Elbląskim Klubie Tańca “Jantar”.

Obecnie tańczy różne style, m. in. bachatę, cha cha cha, salsę, taniec współczesny, ale największą miłością darzy sambę brazylijską. Uczestniczka niezliczonych warsztatów tanecznych i pokazów.

W tym roku spełniła swoje największe marzenie z dzieciństwa, którym był wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro. Była uczestniczką w Brasil Samba Congress, szlifując swój warsztat taneczny oraz wystąpiła na Samobodromie podczas parady reprezentując jedną z brazylijskich szkół samby podczas Karnawału w Rio de Janeiro.

Translate »
shares