Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Stretching/ Joga

Zajęcia stretchingu dla osób indywidualnych, grup

Zorganizujemy dla Was relaksujące zajęcia ze stretchingu na plaży, parku lub sali tanecznej prowadzone przez profesjonalną instruktorkę stretchingu przy kojącej muzyce lub szumie fal Bałtyku.

Zajęcia rozciągną Wasze ciało, poprawią zakres ruchu oraz wyciszą umysł. 
Poziom zajęć jest tak dopasowany do uczestników, aby każdy z Was poczuł się dobrze. 

* Dysponujemy całym sprzętem wymaganym do przeprowadzenia zajęć, więc wystarczy Wam wygodny strój i pozytywne nastawienie!

45015-scaled-e1676365184536-1024x458 Stretching/ Joga

Oferta stretchingu/ jogi dla firm

Organizacja regularnych zajęć z rolowania lub stretchingu dla pracowników biurowych. 

Aktywność fizyczna jest świetnym sposobem na zwiększenie wydajności oraz integrację zespołu. Godzina ćwiczeń może być zarówno mile widzianą przerwą w trakcie dnia lub sposobem na odstresowanie po pracy umysłowej.Rolowanie oraz stretching zarówno rozluźnia spięte ciało i zapobiega bólom kręgosłupa, które są często wynikiem długotrwałej pracy przy komputerze.  Jest to świetny sposób na dbanie o zarówno zdrowie fizyczne, jak i psychiczne swoich pracowników.

* Dysponujemy całym sprzętem wymaganym do przeprowadzenia zajęć, więc wystarczy wygodny strój i pozytywne nastawienie!

MG_1234-Edit-1024x683 Stretching/ Joga

Opis zajęć

Stretching

Zajęcia rozciągające mające na celu uelastycznienie całego ciała, poprawienie siły i zakresów ruchu. Podczas zajęć pracujemy nad ogólną mobilnością całego ciała, lub nad konkretnym celem stretchingowym (np. poprawa ruchomości w biodrach / szpagat / mostek /…). Gwarantujemy, że po zajęciach poczujesz więcej „luzu” w ciele!

Joga

Wywodzący się z dawnych Indii system ćwiczeń, pozycji nazywanych asanami. Asana to w wolnym tłumaczeniu „wygodna pozycja”, zatem każda pozycja jogi jest traktowana jako optymalna dla ludzkiego samopoczucia i równowagi, a także ma swój cel (na przykład otwarcie klatki lub bioder). Poza asanami w jodze bardzo istotne są też techniki oddechowe zwane jako pranayama, które wyciszają układ nerwowy i dzięki temu praktyka sprawi, że wyciszysz swoje ciało i umysł. 

Zajęcia na imprezach integracyjnych

Oferujemy zajęcia taneczne, stretchingu i jogi podczas organizowanych imprez integracyjnych. Jest to doskonałe dopełnienie atrakcji podczas wydarzeń firmowych.

IMG_9314-1-01-1024x683 Stretching/ Joga

O instruktorce:

IMG_0515-1-scaled-e1676364921931-1016x1024 Stretching/ Joga

Malwina Kozłowska

Jest certyfikowaną instruktorka stretchingu, tańca oraz trenerką rolowania. Przez 12 lat trenowała gimnastykę artystyczną, gdzie była m.in. w Kadrze Narodowej Polski, a potem zajęła się tańcem, którego uczyła przez 4 lata oraz stretchingiem, którego uczy od 2 lat.


Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas! A my udzielimy Ci szczegółowych informacji.

queens.agencjaestradowa@gmail.com~Agencja Estradowa Queens ~

Translate »
shares