Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Wieczór Panieński

Szukasz ciekawej niespodzianki i atrakcji dla Panny Młodej podczas wieczoru panieńskiego?

Sprawdź naszą ofertę lekcji tańca, stretchingu lub jogi

Zorganizujemy dla Was energetyczną lekcję tańca lub stretchingu/ jogi na plaży z profesjonalnym instruktorem.

DSC2578-1024x678 Wieczór Panieński

Zorganizujemy dla Was energetyczną lekcję tańca z instruktorem w stylach:

 • Bomba energii – Samba Brazylijska,
 • Gorące Latino,
 • Zmysłowa Burleska,
 • Sexy Dance,
 • Taniec na krzesłach,
 • Namiętne Flamenco.
IMG-5343-e1676290429901 Wieczór Panieński

Idealna atrakcja i super niespodzianka dla Panny Młodej, którą zapamięta na dłuuuugo.

DSC8086-1-1024x678 Wieczór Panieński

Propozycja programu tanecznego:

 1. Energetyczna rozgrzewka w rytm tematu przewodniego,
 2. Czas na wino musujące prosecco,
 3. Poczuj się jak Beyonce – bądź pewna siebie,
 4. Krótki układ choreograficzny w wybranym stylu tanecznym,
 5. Niespodzianka dla Panny Młodej – wypożyczenie kostiumu tanecznego,
 6. Dla wszystkich uczestniczek akcesoria, np. kwiaty we włosy, opaski z piórami,
 7. Pamiątkowe zdjęcia i filmiki.
IMG_5374-1024x768 Wieczór Panieński

Czas trwania: 1,5 godziny

Prowadzimy zajęcia taneczne na terenie całego Trójmiasta.

* Dodatkowo jest możliwość wynajęcia profesjonalnego fotografa, który uwieczni najlepsze momenty z zajęć.

Joga / stretching na wieczorze panieńskim

Zorganizujemy dla Was relaksujące zajęcia z jogi lub stretchingu na plaży lub w parku prowadzone przez profesjonalną instruktorkę stretchingu przy kojącej muzyce, szumie fal Bałtyku. 1,5-godzinne spotkanie przy lampce prosecco rozciągnie Wasze ciało, poprawi zakres ruchu oraz wyciszy umysł. 


Poziom zajęć jest tak dopasowany do uczestniczek, aby każda z Was poczuła się dobrze. Pod koniec spotkania zrobimy Wam pamiątkowe zdjęcia w nauczonych się przez Was pozycjach.

Czas trwania: 1,5 godziny

Prowadzimy zajęcia na terenie całego Trójmiasta i okolic

IMG_9467-1024x683 Wieczór Panieński
45003-scaled-e1676365464640-1024x335 Wieczór Panieński


* Dodatkowo jest możliwość wynajęcia profesjonalnego fotografa, który uwieczni najlepsze momenty z zajęć.

** Dysponujemy całym sprzętem wymaganym do przeprowadzenia zajęć, więc wystarczy Wam wygodny strój i pozytywne nastawienie!


Instruktorzy:

photo-669-1024x682 Wieczór Panieński

Monika Kozłowska

Przez 11 lat trenowała wyczynowo gimnastykę artystyczną z sukcesami na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Była zawodniczką klasy sportowej Mistrzowskiej. Koniec gimnastyki, był dopiero początkiem odkrycia drugiej pasji – tańca. Przez 3 lata tańczyła w formacji salsowej pod okiem Pauliny Turskiej – Wicemistrzyni Świata IDO w salsie, która odnosi wielkie sukcesy w Nowym Jorku. Od 2014 roku tańczy również jazz dance, modern i show dance. Posiada klasę Mistrzowską Międzynarodową “S” w stylach tanecznych jazz dance, modern i show dance.

photo-433-1024x682 Wieczór Panieński

Monika Żelazna

Taniec jest jej pasją praktycznie od zawsze. Od najmłodszych lat uczyła się tańca klasycznego i ludowego, zaś jako nastolatka rozwijała nabyte umiejętności w tańcu towarzyskim występując w Elbląskim Klubie Tańca “Jantar”.

Obecnie tańczy różne style, m. in. bachatę, cha cha cha, salsę, taniec współczesny, ale największą miłością darzy sambę brazylijską. Uczestniczka niezliczonych warsztatów tanecznych i pokazów.

W tym roku spełniła swoje największe marzenie z dzieciństwa, którym był wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro. Była uczestniczką w Brasil Samba Congress, szlifując swój warsztat taneczny oraz wystąpiła na Samobodromie podczas parady reprezentując jedną z brazylijskich szkół samby podczas Karnawału w Rio de Janeiro.

photo-376-1024x682 Wieczór Panieński

Malwina Kozłowska

Malwina Kozłowska jest certyfikowaną instruktorka stretchingu, tańca oraz trenerką rolowania. Przez 12 lat trenowała gimnastykę artystyczną, gdzie była m.in. w Kadrze Narodowej Polski, a potem zajęła się tańcem, którego uczyła przez 4 lata oraz stretchingiem, którego uczy od 2 lat.


Wieczór panieński – marzenia się spełniają!

Wieczór panieński zdarza się tylko raz na całe życie, dlatego jego organizację warto powierzyć właśnie nam!

Jeśli jesteś z Trójmiasta (Gdańska, Gdyni albo Sopotu) i chcesz zagwarantować swojej siostrze lub przyjaciółce niezapomniane wspomnienia z ostatnich chwil jej „wolności”, to nasza pomoc będzie strzałem w dziesiątkę. Organizujemy zajęcia taneczne dla przyszłych panien młodych i ich towarzyszek, które pragną celebrować tę wyjątkową chwilę w kobiecy sposób i w kobiecym gronie. Nasze zajęcia taneczne na wieczorach panieńskich to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie wśród naszych odbiorców z Trójmiasta.

W Queens Of The Night dokładamy wszelkich starań, aby szczęśliwa narzeczona zapomniała choć na chwilę o przedślubnej gorączce i mogła skupić się na wyśmienitej zabawie. Gwarantujemy, że wszystkie uczestniczki wieczoru panieńskiego zapamiętają go na długo, a wydarzenie stanie się nie tylko źródłem cudownych wspomnień, ale pomoże umocnić więzi przyjacielskie dzięki atmosferze radosnej zabawy tanecznej.

Wieczór panieński – huczne pożegnanie wolności wyłącznie w damskim gronie

Energetyczna samba brazylijska, namiętne flamenco albo gorące latino – nawet nie zauważysz, kiedy nogi same poniosą Cię do tańca. Nasze instruktorki zapewniają najlepsze dodatki, barwne kostiumy, kwiaty do włosów, a także – musujące procenty w lampce. Przede wszystkim jednak – generują wspaniałą atmosferę, w której każda uczestniczka poczuje się komfortowo, odkrywając w sobie pasję do najbardziej kobiecych zabaw! Wystarczy chęć do nauki, a nasze instruktorki zadbają o całą resztę.

Wspomnienia z naszych zajęć tanecznych nie umkną żadnej uczestniczce wieczoru panieńskiego – jesteśmy otwarci na sesje fotograficzne i filmowe z naszych wydarzeń, oraz na ich zamieszczanie w mediach społecznościowych w formie pamiątki. Jesteśmy przy tym całkowicie otwarci na sugestie naszych Klientek – nie ma dla nas znaczenia, gdzie zostanie zorganizowany wieczór panieński – na sali tanecznej czy w plenerze. Lekcje tańca dla przyszłych panien młodych możemy przeprowadzić wszędzie i o każdej porze. Klientka wybiera, a my dostosowujemy się do jej życzeń.

Zajęcia taneczne na wieczorach panieńskich – Trójmiasto

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie narzeczone z Gdańska, Gdyni lub Sopotu oraz ich siostry i przyjaciółki. Gwarantujemy nie tylko wyśmienitą zabawę, ale również najlepsze warunki współpracy, oparte na dogłębnym zrozumieniu potrzeb naszych Klientek oraz dążeniu do ich uszczęśliwienia w tym niezwykłym momencie ich życia. Zapraszamy do nawiązania kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub złożenia zamówienia. Nasze zajęcia taneczne na wieczorach panieńskich w Trójmieście czekają na swoje uczestniczki już teraz!

Wybierz motyw przewodni i skontaktuj się z nami.


Translate »
shares