Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

DJ/ WODZIREJ

Untitled-design-2-3 DJ/ WODZIREJ

DJ/ WODZIREJ NA TWOJĄ IMPREZĘ

DJ DANNY COOL

Poczucie humoru, dobra energia i 10-letnie doświadczenie to idealne połączenie gwarantujące wspaniałą i niezapomnianą imprezę.

Od wielu lat dbamy o satysfakcje klientów podczas organizowania: wesel, imprez firmowych, bankietów, urodzin i jubileuszy oraz innych imprez okolicznościowych. Prowadzenie wszelkiego rodzaju wydarzeń wynika z naszej pasji, dzięki czemu sami czujemy z tego niezwykłą satysfakcję, która udziela się wszystkim uczestnikom.

Marzycie o imprezie w klimacie lat 80′? A może wolicie zabawę przy największych przebojach wszech czasów?

Dzięki indywidualnemu podejściu do Klienta, jesteśmy w stanie stworzyć ofertę dopasowaną do Waszych gustów. Dodatkowo bogata biblioteka utworów muzycznych w wysokiej jakości umożliwi spełnianie zachcianek muzycznych uczestników podczas imprezy.

Rozruszamy wszystkich gości poprzez tańce i zabawy animacyjne, które sprawią, że będziecie bawić się do białego rana przy swoich ulubionych utworach muzycznych. Wszystkie tego aktywności są w granicach dobrego smaku, dzięki czemu unikniecie zażenowania podczas finalnej imprezy. 

Untitled-design-8 DJ/ WODZIREJ

OPRAWA MUZYCZNA I SCENICZNA

Korzystamy z własnego  profesjonalnego nagłośnienia, oświetlenia scenicznego oraz wytwornic dymu dzięki czemu przeżyjecie niezapomniane wrażenia akustyczno-wizualne, a impreza organizowana z nami zapadnie Wam na długo w pamięci. Dodatkowo posiadamy stroje i kostiumy, które z pewnością zaskoczą uczestników podczas imprez tematycznych.

Podejmujemy się także oprawy artystycznej eventów na terenie całego kraju.


Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas! A my udzielimy Ci szczegółowych informacji.

queens.agencjaestradowa@gmail.com~Agencja Estradowa Queens ~

Translate »
shares