Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Zespół

photo-669-1024x682 Zespół

Monika Kozłowska

Przez 11 lat trenowała wyczynowo gimnastykę artystyczną z sukcesami na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Była zawodniczką klasy sportowej Mistrzowskiej. Koniec gimnastyki, był dopiero początkiem odkrycia drugiej pasji – tańca. Przez 3 lata tańczyła w formacji salsowej pod okiem Pauliny Turskiej – Wicemistrzyni Świata IDO w salsie, która odnosi wielkie sukcesy w Nowym Jorku. Od 2014 roku tańczy jazz dance, modern i show dance. Posiada klasę Mistrzowską Międzynarodową “S”
w stylach tanecznych jazz dance, modern i show dance.

Do najważniejszych osiągnięć można zaliczyć m.in. 1 miejsce na Pucharze Świata IDO w jazz dance i show dance w Korei Południowej, 2 miejsce w jazz dance na Akademickich Mistrzostwach Europy, półfinalistka Mistrzostw Europy IDO w jazz dance, show dance, finalistka Mistrzostw Polski IDO w modernie – mini formacje. Wielokrotna medalistka ogólnopolskich zawodów.

W wolnej chwili prowadzi blog.

photo-376-1024x682 Zespół

Malwina Kozłowska

Wielokrotna Mistrzyni Polski w gimnastyce artystycznej. Po skończeniu kariery sportowej zaczęła tańczyć m.in. jazz dance, modern/contemporary, show dance, afro, salsę i flamenco. Jeździ na zawody krajowe jak i międzynarodowe. Posiada krajową klasę taneczną Mistrzowską “A” w jazz dance i modern.

Osiąga liczne sukcesy m.in. finalistka Krajowych Mistrzostw Polski IDO w mini formacjach modern dorosłych, 2 miejsce na Pucharze Świata IDO w duecie jazz dance w Sankt Petersburgu.

photo-433-1024x682 Zespół

Monika Żelazna

Taniec jest jej pasją praktycznie od zawsze. Od najmłodszych lat uczyła się tańca klasycznego i ludowego, zaś jako nastolatka rozwijała nabyte umiejętności w tańcu towarzyskim występując w Elbląskim Klubie Tańca “Jantar”.

Obecnie tańczy różne style, m. in. bachatę, cha cha cha, salsę, taniec współczesny, ale największą miłością darzy sambę brazylijską. Uczestniczka niezliczonych warsztatów tanecznych i pokazów.

W tym roku spełniła swoje największe marzenie z dzieciństwa, którym był wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro. Była uczestniczką w Brasil Samba Congress, szlifując swój warsztat taneczny oraz wystąpiła na Samobodromie podczas parady reprezentując jedną z brazylijskich szkół samby podczas Karnawału w Rio de Janeiro.

photo-297-1024x682 Zespół

Julia Piotrowska

Przez 11 lat trenowała wyczynowo gimnastykę artystyczną z sukcesami na ogólnopolskich i międzynarodowych zawodach. Finalistka Mistrzostw Europy w układach zbiorowych. Po zakończeniu gimnastyki szukała nowej pasji. Przez 2 lata trenowała skok o tyczce, a od 2016 roku związana z tańcem – jazz dance oraz modern.

Do najważniejszych osiągnięć w tańcu można zaliczyć m.in. finalistka Mistrzostw Polski IDO w modern – mini formacje. Medalistka ogólnopolskich zawodów. Posiada krajową klasę Mistrzowską “A” w jazz dance i modern.

photo-139-682x1024 Zespół

Magdalini Kozłowska

Tancerka tańca towarzyskiego, instruktorka fitness. Najlepiej czuje się w tańcach latynoamerykańskich, które znakomicie oddają jej południowy charakter i temperament grecki.

Od wielu lat trenuje pod okiem Magdaleny Soszyńskiej, która jest zawodową tancerką i choreograf klasy Mistrzowskiej “S” w tańcach latynoamerykańskich. Doskonali swój rozwój taneczny na wielu warsztatach i szkoleniach.

Show wykonane przez profesjonalne tancerki i tancerzy jest najlepszym sposobem na uatrakcyjnienie każdej imprezy.

Przejdź do naszej oferty.

Translate »
shares