Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Oprawa artystyczna imprez

Profesjonalna oprawa artystyczna imprez – Trójmiasto, województwo pomorskie, cała Polska

Zespół Queens zapewnia profesjonalną oprawę artystyczną imprez na terenie Trójmiasta, województwa pomorskiego, a także całej Polski. Posiadamy ogromne doświadczenie sceniczne i taneczne, które stanowi gwarancję tego, że oferowane pokazy taneczne są na najwyższym poziomie, a zamówiona oprawa artystyczna imprezy jest w pełni zgodna z Państwa oczekiwaniami.

Untitled-design-1-1024x819 Oprawa artystyczna imprez

Przez ponad 20 lat zdobywałyśmy i cały czas doskonalimy umiejętności w różnych stylach tanecznych, a także umiejętności gimnastyczne. Dzięki czemu możemy dostosować indywidualną ofertę pokazów do tematyki imprezy, niezależnie od jej tematu przewodniego.

Zespół Queens tworzą profesjonalne tancerki tańca jazzowego, samby brazylijskiej, salsy, flamenco, show dance, tańca towarzyskiego, a nawet gimnastyczki artystyczne, których umiejętności dodatkowo wzbogacają nasze pokazy taneczne na imprezach.

Grupa składa się z tancerek:

  • Z klasą Mistrzowską Międzynarodową “S” w stylach tanecznych jazz dance, modern&contemporary, show dance,
  • Wielokrotne Mistrzynie Polski i finalistki Mistrzostw Europy w gimnastyce artystycznej,
  • Finalistki Krajowych Mistrzostw Polski IDO,
  • Zwyciężczyni Pucharu Świata IDO w show dance oraz jazz dance,
  • Wielokrotne medalistki ogólnopolskich zawodów tanecznych, gimnastycznych,
  • Uczestniczka parady na Sambodromie w czasie Karnawału w Rio de Janeiro.

W swojej ofercie posiadamy pokazy tańca opierające się na stylach tanecznych m.in. Flamenco, Latino, Broadway Jazz, Cha Cha Cha, Pasodoble, Tango, Bachata, Salsa, Burleska, Sexy Dance, Taniec na krzesłach, pokazy gimnastyki artystycznej z przyborami (wstążka, piłka, maczugi, obręcz), a także… ognista Samba Brazyliska!

To pozwala nam dostosować oprawę artystyczną imprezy do oczekiwań nawet najbardziej wymagających uczestników. Ale to nie wszystko, Naszym Klientom oferujemy również animacje i naukę tańca na imprezach, dzięki czemu możemy zaangażować uczestników wydarzenia, jednocześnie ucząc ich podstawowych kroków wybranego tańca.

Eventy Trójmiasto i województwo pomorskie

Zajmujemy się profesjonalną oprawą artystyczną, która jest najlepszym sposobem
na uatrakcyjnienie każdego eventu – bankietów, konferencji, spotkań integracyjnych, koncertów, targów, pikników, uroczystych gal, promocji.

Każdy pokaz jest dla nas wyjątkowy, dlatego z dużą starannością się do niego przygotowujemy  dostosowując charakter pokazu do wskazanej tematyki imprezy. Obok podstawowej oprawy artystycznej realizujemy również autorskie pokazy przygotowywane zgodnie z indywidualnym zleceniem tak, aby ich treść jak najlepiej oddawała motyw przewodni danego eventu – zapraszamy do współpracy.


Oprawa artystyczna imprez wykonana przez profesjonalnych tancerzy, instruktorów, choreografów jest najlepszym sposobem na uatrakcyjnienie każdej imprezy.

Do współpracy w sposób szczególny zapraszamy Klientów z terenu Trójmiasta oraz województwa pomorskiego.

Podejmujemy się także oprawy artystycznej eventów na terenie całego kraju.


Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas! A my udzielimy Ci szczegółowych informacji.

queens.agencjaestradowa@gmail.com~Agencja Estradowa Queens ~

Translate »
shares