Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Pierwszy Taniec Weselny

Zapraszamy na lekcje indywidualne przygotowujące Was na pierwszy taniec weselny na terenie Trójmiasta oraz Rumi.

Pierwszy taniec jest jednym z tych elementów wesela, którego nie może zabraknąć. To kolejne, zaraz po Ślubie, ogromne i zarazem wyjątkowe przeżycie, zarówno dla Pary Młodej jak i przybyłych Gości. Jest wstępem do rozpoczęcia zabawy weselnej oraz stanowi symbol pierwszych kroków na wspólnej, nowej drodze życia Nowożeńców.

W pierwszym tańcu ważny jest odpowiedni dobór kroków, stylu tańca oraz figur. Przygotowana choreografia powinna być spójna, efektowna a zarazem prosta i dobrana do chęci i predyspozycji Pary Młodej. Indywidualne lekcje pierwszego tańca są doskonałym rozwiązaniem na to, aby stworzyć wyjątkowy układ, który nie tylko zachwyci Gości i zachęci ich do udania się na parkiet, ale również sprawi, że Ten Dzień na długo pozostanie w pamięci.

Untitled-design-1-1 Pierwszy Taniec Weselny

Niezapomniany pierwszy taniec tylko z Szkołą Tańca Queens

Posiadamy ogromne doświadczenie taneczne w tworzeniu choreografii pierwszego tańca. Każdego dnia z wielką przyjemnością przygotowujemy Zakochanych do jednego z Najważniejszych Dni w Ich życiu. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wyjątkowym przeżyciem jest pierwszy taniec dla przyszłej Pary Młodej, dlatego też podczas każdej lekcji dokładamy wszelkich starań, aby przygotowana choreografia była w pełni dopasowana do Ich indywidualnych upodobań, charakteru, predyspozycji i umiejętności. Pragniemy zaznaczyć, że jesteśmy w pełni otwarci na wszelkie propozycje, sugestie i uwagi ze strony Par.

Do każdych przygotowań podchodzimy indywidualnie, z wielką pasją i zaangażowaniem. W czasie trwania lekcji pierwszego tańca weselnego udzielamy praktycznych wskazówek oraz podpowiadamy jak czuć się komfortowo i swobodnie w tańcu. Przez indywidualne lekcje pierwszego tańca przyszłych Nowożeńców prowadzą nasi profesjonalni instruktorzy, którzy oprócz przygotowania wymarzonej choreografii, zapewnią także niezwykle przyjazną i kameralną atmosferę.

Nasi doświadczeni instruktorzy w ramach indywidualnych lekcji pierwszego tańca Młodym Parom zapewniają:

 • stworzenie idealnej, wymarzonej choreografii,
 • pomoc i porady w doborze muzyki oraz stylu/stylów tańca,
 • naukę kroków tanecznych wybranego stylu tanecznego:
  • klasycznego tańca towarzyskiego – walc angielski, walc wiedeński, tango, foxtrot,
  • tańca latynoamerykańskiego  – samba, salsa, bachata,
  • tańca nowoczesnego – wyszukanego, niebanalnego układu z nutą szaleństwa,
  • połączenie dwóch z powyższych stylów, na przykład kroków walca z elementami show,
 • naukę figur i podnoszeń.
Untitled-design-2-1024x819 Pierwszy Taniec Weselny

Wejdźcie tanecznym krokiem na nową drogę życia!

Oferujemy indywidualne lekcje pierwszego tańca na terenie Trójmiasta. Serdecznie zapraszamy zainteresowanych przyszłych Nowożeńców z Gdańska, Gdyni, Sopotu i okolic do szczegółowego zapoznania się z naszą wyjątkową ofertą. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy chęci omówienia szczegółów lekcji, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Z wielką przyjemnością doradzimy i odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania.

IMG_9580am-1024x683 Pierwszy Taniec Weselny
fot. Paradiz Art

Zatańcz z nami swój pierwszy taniec!

Pierwszy-Taniec-2 Pierwszy Taniec Weselny

Niezastąpione i wspaniałe instruktorki wprowadzą Państwa w świat tańca:

Monika Żelazna

Monika Kozłowska

Skontaktuj się z nami: queens.agencjaestradowa@gmail.com

Lekcje indywidualne na terenie Trójmiasta oraz Rumi.

Zapraszamy do naszej szkoły tańca!

Formularz kontaktowy:


Translate »
shares