Gdynia, Poland
+48 513 574 133
pokazytaneczne.mj@gmail.com

Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Profesjonalne pokazy taneczne

Queens Of The Night to profesjonalnie przygotowane pokazy taneczne. Ponad 20-letnie doświadczenie sceniczne i taneczne, które gwarantuje Państwu wysoką jakość pokazów, szeroką ofertę pokazów tanecznych oraz oprawy artystycznej imprezy.

Untitled-design Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Występy taneczne i animacje to najlepszy sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy – od formalnych bankietów, przez uroczyste gale, aż po zupełnie nieformalne imprezy integracyjne. Nasza grupa taneczna Queens Of The Night oferuje profesjonalne pokazy taneczne, występy i autorskie show, które realizujemy w ramach oprawy artystycznej imprezy. Obsługujemy bankiety, konferencje, koncerty, targi branżowe, pikniki firmowe, a także promocje zapewniając pokazy taneczne na najwyższym poziomie i możliwość nauki tańca na imprezie.

Każdy pokaz jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z dużą starannością dostosowując indywidualną ofertę pokazów tanecznych do danej tematyki imprezy. Oprócz podstawowej oferty realizujemy zindywidualizowane zlecenia specjalne pod motyw przewodni każdego eventu.

Występy taneczne i pokazy – Trójmiasto, województwo pomorskie, cała Polska

Wychodząc na przeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy show taneczne o różnej tematyce – od pokazów skupiających się na lubianych przez wszystkich tańcach, aż po występy taneczne projektowane zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta. Każdy pokaz jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z dużą starannością. To pozwala nam na modyfikowanie naszych układów i występów, jak również tworzenie zupełnie nowych, które jeszcze lepiej odpowiadają tematyce imprezy.

Nasze taneczne show to profesjonalna oprawa artystyczna imprezy z dojazdem do Klienta. Siedzibą grupy Queens Of The Night jest Trójmiasto, ale jego granice nie wyznaczają granic naszej działalności. Obsługujemy imprezy na terenie całego województwa pomorskiego, a nawet Polski.

Klientów zainteresowanych możliwościami tanecznymi naszej grupy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą show poniżej, zaś Klientów poszukujących autorskiej oprawy taneczno-artystycznej swojego eventu zapraszamy do kontaktu. Wspólnie stworzymy pokaz tańca, który zachwyci nawet najbardziej wymagających uczestników imprezy.

photo-869-682x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Samba Brazylijska

Jedyny zespół w Północnej Polsce, który szkoli się u Brazylijczyków.

Narodowy taniec brazylijski, kojarzony z karnawałem w Rio de Janeiro. Eksplozja energii, radości i wolności. Dopełnieniem zjawiskowego show są eleganckie, profesjonalne, efektowne i kolorowe stroje z cekinami, piórami, dżetami, które dodatkowo wzmacniają wrażenie artystyczne i wspaniale będą się prezentować ze światłami. Układ zaczyna się do piosenki Brazil – Bellini, na koniec dynamiczny układ w stylu batucada do bębnów. Połączenie elegancji, profesjonalizmu i energii to wszystko znajdzie się w tradycyjnej sambie brazylijskiej.

Poczuj klimat już dziś!

photo-223-1024x682 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Flamenco

Układy w hiszpańskich rytmach m.in. utwory Gypsy Kings. Ognisty, pełen temperamentu, zmysłowości pokaz z wachlarzami, hiszpańskimi spódnicami oraz stepowaniem. Elementami zaskoczenia są elementy gimnastyczne.

pokaz-tańca-show-mistral-hotel-gniewino Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Queens Of The Night

Show taneczne do piosenki Whitney Houston „Queen Of The Night” z mocnym wejściem w czarnych pelerynach. Pełen energii układ choreograficzny i zaskakujących elementów gimnastycznych.

latino-czerwona-sukienka-taniec-frędzle-683x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Latin Show

Energia, ognisty temperament i latynoska muzyka to niepowtarzalne show. Cha cha cha, paso doble, salsa, bachata wprawią Was w gorący klimat tańców latynoamerykańskich.

photo-53-1024x682 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Pokazy taneczne w stylu disco

Utwory:

ABBA, Gorączka Sobotniej Nocy

Przywoła wspomnienia, wprawi w doskonały nastrój i porwie do tańca!

IMG_1871 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

African Show

Radość i moc w afrykańskim stylu!

Połączenie tańca afro z elementami gimnastycznymi. Piosenka Safri Duo – Samb Adagio to doskonała piosenka, aby połączyć show świateł, moc piosenki i dynamicznego układu tanecznego.

pokaz-tanca-hiszpanski-jazzdance Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Spanish Show

Show wykonane przez dwie tancerki jazzowe. Hiszpańska muzyka porwie gości, a temperament, charyzma i sprawność tancerek wprawi każdego w zaskoczenie.

show-dance-tui-magiclife-broadway Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Pokazy taneczne w stylu Broadway Jazz

BROADWAY JAZZ pochodzi z amerykańskiego tańca scenicznego. Niezwykle widowiskowe i ekspresyjne pokazy do muzyk musicalowych.

pokaz-tanca-gniewino-sylwester Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Pokazy taneczne w klimacie lat 20./30.

  • Poczuj ten klimat! Energetyzujący taniec charleston, wachlarze z piór, laseczki, długie rękawiczki i żywiołowa muzyka.
  • Wielki Gatsby – wdzięk i elegancja. Dynamiczny układ choreograficzny do muzyk z filmu The Great Gatsby urozmaicony o elementy gimnastyczne.
photo-568-682x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

High Heels – układy w stylu nowoczesnym

Pokaz taneczny na wysokich obcasach. Dynamiczny, a zarazem bardzo kobiecy układ, Poczujesz się jak na koncercie Beyonce!

audrey-hepburn-tancerka-pokaz-tańca-682x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Audrey Hepburn

show-dance-burleska-1024x684 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Show “Witamy w kabarecie

Witamy Państwa w KABARECIE! Wachlarze z piór, schody i piękny układ do utworu Lizy Minelli “New York, New York” to show, które zadziwi wszystkich gości.

tancerka-cancan-moulinrouge-pokaztańca-showdance-683x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Moulin Rouge Show

Przenieśmy się do Paryża! Show oparty na rewii kabaretowo – musicalowej w stylu Moulin Rouge – Can Can, Cabaret.

Dynamiczny, energetyczny układ z rekwizytem drabiną, a dodatko z tematem przewodnim “Gwiazda Moulin Rouge” – tancerka przychodzi na casting do Moulin Rouge, a co później się dzieje? Nie będziemy zdradzać, dowiecie się Państwo na evencie.

riesa-show-dance-ido-sweet-charity Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Show Sweet Charity

Show taneczne z wykorzystaniem stołu do utworu z musicalu “Sweet Charity”. Zabawny, energetyczny z elementami gimnastycznymi. Uśmiech na twarzy gwarantowany.

GIR_6150-1024x684 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Pokazy taneczne w stylu Jazz Dance

Pokazy opierające się na technice tańca jazzowego, którego podstawowymi elementami jest rytm i policentryzm. Elegancja i wdzięk.

gimnastyczka-ze-wstążką Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Pokazy gimnastyki artystycznej z przyborami

Układy gimnastyczne z przyborami – OBRĘCZ, PIŁKA, MACZUGI, WSTĄŻKA

Translate »
shares