Gdynia, Poland
+48 513 574 133
szkolatanca.queensofthenight@gmail.com

Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Profesjonalne pokazy taneczne

Queens Of The Night to profesjonalnie przygotowane pokazy taneczne. Ponad 20-letnie doświadczenie sceniczne i taneczne, które gwarantuje Państwu wysoką jakość pokazów, szeroką ofertę pokazów tanecznych oraz oprawy artystycznej imprezy.

Untitled-design-1-1024x819 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Występy taneczne i animacje to najlepszy sposób na uatrakcyjnienie każdej imprezy – od formalnych bankietów, przez uroczyste gale, imprezy firmowe aż po zupełnie nieformalne imprezy integracyjne. Nasza grupa taneczna Queens Of The Night oferuje profesjonalne pokazy taneczne, występy i autorskie show, które realizujemy w ramach oprawy artystycznej imprezy. Współpracujemy z choreografami z wieloletnim doświadczeniem. Obsługujemy bankiety, konferencje, koncerty, imprezy firmowe, branżowe, pikniki firmowe, a także promocje zapewniając pokazy taneczne na najwyższym poziomie i możliwość nauki tańca na imprezie. Organizujemy także pokazy tańca na urodzinach, imieninach czy uroczystościach rodzinnych. Staramy się tak urozmaicać choreografię, aby wpisywała się w motyw przewodni imprezy oraz była dopasowana do preferencji uczestników.

Każdy pokaz jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z dużą starannością dostosowując indywidualną ofertę pokazów tanecznych do danej tematyki imprezy. Oprócz podstawowej oferty realizujemy zindywidualizowane zlecenia specjalne pod motyw przewodni każdego eventu. Jeżeli chodzi o pokaz tańca, imprezy okolicznościowe to idealna okazja do tego, aby zachwycić gości nietypową atrakcją. Przygotujemy specjalną choreografię, dzięki czemu impreza będzie niezapomniana!

Występy taneczne i pokazy – Trójmiasto, województwo pomorskie, cała Polska

Wychodząc na przeciw zróżnicowanym oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy show taneczne o różnej tematyce – od pokazów skupiających się na lubianych przez wszystkich tańcach, aż po występy taneczne projektowane zgodnie z indywidualnym zamówieniem Klienta. Każdy pokaz jest dla nas wyjątkowy i podchodzimy do niego z dużą starannością. To pozwala nam na modyfikowanie naszych układów i występów, jak również tworzenie zupełnie nowych, które jeszcze lepiej odpowiadają tematyce imprezy.

oprawa artystyczna imprezy z dojazdem do Klienta. Siedzibą grupy Queens Of The Night jest Trójmiasto, ale jego granice nie wyznaczają granic naszej działalności. Obsługujemy imprezy na terenie całego województwa pomorskiego, a nawet Polski. Jeżeli chodzi o pokazy tańca, imprezy okolicznościowe, pokazy samby – organizowane nawet w odległych miejscowościach, nie stanowią dla nas przeszkody. Dojedziemy wszędzie tam, gdzie nasi klienci potrzebują profesjonalnego pokazu tanecznego! Klientów zainteresowanych możliwościami tanecznymi naszej grupy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą show poniżej, zaś Klientów poszukujących autorskiej oprawy taneczno-artystycznej swojego eventu zapraszamy do kontaktu. Wspólnie stworzymy pokaz tańca, który zachwyci nawet najbardziej wymagających uczestników imprezy.

Klientów zainteresowanych możliwościami tanecznymi naszej grupy zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą show poniżej, zaś Klientów poszukujących autorskiej oprawy taneczno-artystycznej swojego eventu zapraszamy do kontaktu. Wspólnie stworzymy pokaz tańca, który zachwyci nawet najbardziej wymagających uczestników imprezy.

photo-205-1-682x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Samba Brazylijska

Jedyny zespół w Północnej Polsce, który szkoli się u Brazylijczyków.

Narodowy taniec brazylijski, kojarzony z karnawałem w Rio de Janeiro. Eksplozja energii, radości i wolności. Dopełnieniem zjawiskowego show są eleganckie, profesjonalne, efektowne i kolorowe stroje z cekinami, piórami, dżetami, które dodatkowo wzmacniają wrażenie artystyczne i wspaniale będą się prezentować ze światłami. Układ zaczyna się do piosenki Brazil – Bellini, na koniec dynamiczny układ w stylu batucada do bębnów. Połączenie elegancji, profesjonalizmu i energii to wszystko znajdzie się w tradycyjnej sambie brazylijskiej.

Poczuj klimat już dziś!

photo-125-1024x682 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Samba Brazylijska ze skrzydłami motyla

Przenieście się z nami do Rio i poczujcie klimat brazylijskiego karnawału.

Energetyczny układ samby brazylijskiej z wykorzystaniem barwnych skrzydeł motyla.

cropped-photo-88-1-1024x690 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Cubana Show

Show wykorzystujący style taneczne rumba, salsa cubano, samba brazylijska w kolorowych, falbaniastych kostiumach z kubańską kabesą na głowie z kwiatami.

TR0_9934-683x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Latino Show

Energia, ognisty temperament i latynoska muzyka to niepowtarzalne show. Cha cha cha, paso doble, salsa, bachata wprawią Was w gorący klimat tańców latynoamerykańskich.

photo-180-1024x682 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Flamenco Show

Układy w hiszpańskich rytmach m.in. utwory Gypsy Kings. Ognisty, pełen temperamentu, zmysłowości pokaz z wachlarzami, hiszpańskimi spódnicami oraz stepowaniem. Elementami zaskoczenia są elementy gimnastyczne.

pokaz-tanca-hiszpanski-jazzdance Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Spanish Show

Show wykonane przez dwie tancerki jazzowe. Hiszpańska muzyka porwie gości, a temperament, charyzma i sprawność tancerek wprawi każdego w zaskoczenie.

photo-101-682x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Pokazy taneczne w klimacie lat 20./30.

  • Poczuj ten klimat! Energetyzujący taniec charleston, wachlarze z piór, laseczki, długie rękawiczki i żywiołowa muzyka.
625CC17A-4436-40E1-9152-54F76D4B731E Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Wielki Gatsby Show

Wdzięk i elegancja. Dynamiczny układ choreograficzny do muzyk z filmu The Great Gatsby urozmaicony o elementy gimnastyczne.

7-1024x681 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Chicago Show

Show oparte na musicalu Chicago do największych hitów. Oparty na technice jazz dance oraz charleston wykorzystujący elementy gimnastyczne oraz maczugi gimnastyczne. Efektowne stroje stylizowane na lata 20.

IMG_9916am-1024x683 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

New York, New York Show

Pokazy taneczne w stylu BROADWAY JAZZ pochodzi z amerykańskiego tańca scenicznego. Niezwykle widowiskowe i ekspresyjne pokazy do muzyk musicalowych.

New York, New York – show oparte na technice broadway jazz do piosenki Lizy Minelli “New York, New York” z rekwizytami: meloniki, laski i stół.

riesa-show-dance-ido-sweet-charity Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Sweet Charity

Show taneczne z wykorzystaniem stołu do utworu z musicalu “Sweet Charity”. Zabawny, energetyczny z elementami gimnastycznymi. Uśmiech na twarzy gwarantowany.

show-dance-burleska-1024x684 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Witamy w kabarecie

Witamy Państwa w KABARECIE! Wachlarze z piór, schody. Show, które zadziwi wszystkich gości.

78431351_1004642043212282_6492309054675746816_o Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Vogue Show

Show taneczne do piosenki “Vogue” Madonny stylizowany na technice tańca vogue oraz jazz dance z efektownymi elementami gimnastycznymi oraz z wykorzystaniem przyboru gimnastycznego – maczug lub wstążek.

photo-30-1024x682 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Królowe Pop

Show taneczne największych hitów gwiazd muzyki pop od lat 80. do teraz m.in. piosenki Tina Turner, Beyonce, Whitney Houston, Shania Twain.

pokaz-tańca-show-mistral-hotel-gniewino Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Queens Show

Show taneczne do piosenki Whitney Houston „Queen Of The Night” z mocnym wejściem w czarnych pelerynach. Pełen energii układ choreograficzny i zaskakujących elementów gimnastycznych.

photo-568-682x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Commercial

Pokaz taneczny na wysokich obcasach. Dynamiczny, a zarazem bardzo kobiecy układ, Poczujesz się jak na koncercie Beyonce!

photo-177-682x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Greckie tańce

Jedyne w Polsce pokazy taneczne greckich tańców tańczone przez Greczynki.

Show greckie wykorzystujące tradycyjne tańce m.in. chasapiko, chasaposerwiko – kroki zostały wykorzystane w znanym filmie “Grek Zorba”, kalamatianos, tsamikos, sirtos do tradycyjnych greckich muzyk oraz znanych i lubianych utworów, np. Demisa Roussosa.

photo-8-1024x682 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Disco – Gorączka sobotniej nocy

Przywoła wspomnienia, wprawi w doskonały nastrój i porwie do tańca!

photo-53-1024x682 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Disco – ABBA Show

audrey-hepburn-tancerka-pokaz-tańca-682x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Audrey Hepburn

Pokaz taneczny stylizowany na Audrey Hepburn.

Dancegraphy_TGF_9107-1024x681 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Pokazy taneczne w stylu Jazz Dance

Pokazy opierające się na technice tańca jazzowego, którego podstawowymi elementami jest rytm i policentryzm. Elegancja i wdzięk.

GRR_2164-683x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Moulin Rouge Show

Przenieśmy się do Paryża! Show oparty na rewii kabaretowo – musicalowej w stylu Moulin Rouge – Can Can, Cabaret.

Dynamiczny, energetyczny układ z rekwizytem drabiną, a dodatko z tematem przewodnim “Gwiazda Moulin Rouge” – tancerka przychodzi na casting do Moulin Rouge, a co później się dzieje? Nie będziemy zdradzać, dowiecie się Państwo na evencie.

IMG_1871 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

African Show

Radość i moc w afrykańskim stylu!

Połączenie tańca afro z elementami gimnastycznymi. Piosenka Safri Duo – Samb Adagio to doskonała piosenka, aby połączyć show świateł, moc piosenki i dynamicznego układu tanecznego.

gimnastyczka-ze-wstążką Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Pokazy gimnastyki artystycznej z przyborami

Układy gimnastyczne z przyborami – OBRĘCZ, PIŁKA, MACZUGI, WSTĄŻKA

photo-157-682x1024 Pokazy Taneczne Queens Of The Night

Świąteczne Show

Układy oparte na stylach tanecznych – jazz dance, latino, disco oraz na gimnastyce artystycznej z przyborem (wstążka) do najbardziej znanych i lubianych piosenek świątecznych.

Translate »
shares