Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Prowadzenie imprez

Wieloletnie doświadczenie przekłada się na to, że każde wydarzenie, w którym bierzemy udział, okraszamy dobrą energią i poczuciem humoru. Do każdego wydarzenia podchodzimy indywidualnie i z pasją, czerpiemy z tego ogrom satysfakcji, która udziela się również wszystkim uczestnikom. Z nami Twoja impreza będzie wyjątkowa, wspaniała i niezapomniana!

O bogaty repertuar ponadczasowych utworów różnych stylów muzycznych zadba nasz DJ. Trójmiasto i okolice, całe Pomorze, a także Kujawy i dalsze zakątki to miejsca, gdzie organizujemy i prowadzimy imprezy – tworzymy oferty wydarzań dopasowane gustów naszych Klientów. Goście będą się doskonale bawić nie tylko dzięki bogatej bibliotece utworów, ale również poprzez tańce i zabawy animacyjne.

Niezapomniane imprezy, wesela, wieczory panieńskie i inne uroczystości!

Nasze doświadczanie i dobra energia sprawią, że Twoja uroczystość zapadnie wszystkim uczestnikom w pamięć. Chętnie bierzemy udział w takich wydarzeniach jak np.:

  • wesela;
  • wieczory panieńskie;
  • imprezy firmowe;
  • bankiety;
  • urodziny;
  • jubileusze
  • inne imprezy okolicznościowe.

Rozruszamy wszystkich gości i sprawimy, że będziecie bawić się do białego rana!

DJ Danny Cool to najlepszy DJ – Trójmiasto, Pomorze, Kujawy i nie tylko!

DJ Danny Cool zajmuje się prowadzeniem wesel już od ponad 10 lat! Poprowadził w tym czasie niezliczone imprezy wszelkiego rodzaju. Kreatywne podejście do motywu przewodniego, otwartość na wszelkie pomysły organizatorów, poczucie humoru – doskonały DJ – Gdańsk, Gdynia, Sopot, całe Trójmiasto i okolice aż huczą od takich opinii! 

Na wysokie uznanie i duże zaufanie wśród Klientów wpływa również to, że DJ Danny Cool zawsze służy pomocą oraz poradami w kwestiach takich jak np. plan wesela, powitanie Pary Młodej, pierwszy taniec, zabawy, konkursy czy oczepiny. To uznany animator, wodzirej i DJ – Gdynia, Gdańsk, Sopot, Trójmiasto i okolice, Pomorze, Kujawy i nie tylko – jeśli chcesz zorganizować wesele lub inną imprezę, doskonale trafiłeś!

Oprawa muzyczna i sceniczna – niezapomniane pokazy taneczne!

Grupa taneczna Queens zagwarantuje niezapomnianą oprawę muzyczną i sceniczną Twojemu wydarzeniu! Występy utalentowanych tancerek odpowiednią muzyką okrasi nasz DJ. Gdańsk i Trójmiasto, całe Pomorze i Kujawy, a także okoliczne regiony i o wiele dalej to miejsca, gdzie przeprowadzimy dla Ciebie niesamowite i niezapomniane pokazy taneczne, jak np. pokazy samby brazylijskiej.

Oprawa muzyczna i sceniczna – niezapomniane pokazy taneczne doskonale sprawdzi się m.in. na bankietach czy imprezach firmowych, jubileuszach i innych wydarzeniach. To świetny pomysł również na wieczór panieński

Nie tylko taniec i DJ – Gdańsk, Pomorze i okolice – prowadzenie imprez

Nasz charyzmatyczny konferansjer to laureat ogólnopolskich konkursów krasomówczych z wieloletnim doświadczeniem w teatrze i w improwizacjach scenicznych. To opcja zarówno dla imprez wymagających powagi jak i tych luźniejszych, gdzie najważniejsza ma być aktywizacja publiczności i zapewnienie jej rozrywki.

Imprezy dla najmłodszych poprowadzi z kolei nasz certyfikowany animator czasu wolnego oraz wychowawca kolonijny. Posiada on ponad 10-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla dzieci oraz młodzieży. Zabawy ruchowe i integracyjne, tańce animacyjne, a także dodatkowe atrakcje, jak np. imprezy tematyczne w dedykowanych kostiumach, modelowanie balonów, malowanie buziek, mega bańki mydlane, chusta animacyjna – to tylko część z naszych opcji imprez dla dzieci.

Posiadamy stroje oraz kostiumy, które z pewnością zaskoczą uczestników podczas imprez tematycznych. W czasie wydarzeń korzystamy z naszego własnego profesjonalnego nagłośnienia, a także oświetlenia scenicznego czy wytwornic dymu. Wraz z oprawą muzyczną, taneczną i sceniczną  zapewnię uczestnikom niezapomniane wrażenia akustyczno-wizualne!


Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas! A my udzielimy Ci szczegółowych informacji.

queens.agencjaestradowa@gmail.comTranslate »
shares