Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Andrzejki Royal Baltic Ustka – show taneczne w rytmach największych hitów muzyki pop

Andrzejki Royal Baltic Ustka – show taneczne w rytmach największych hitów muzyki pop

królowepop-show-tancerki-pokaztaneczny

Sharing is caring!

Dwie premiery układów!

Tym razem wystąpiłyśmy 30.11.2019 na Balu Andrzejkowym w Hotelu Royal Baltic Ustka. Dwie świetne premiery! Zaprezentowałyśmy się w dwóch odsłonach – Vogue Show oraz Królowe Pop Show.

W pierwszym wyjściu tancerki klasy Mistrzowskiej Julia Piotrowska i Monika Kozłowska, wykonały “Vogue Show” – układ do piosenki Madonny “Vogue”, wariacja styli tanecznych jazz dance oraz vogue z elementem zaskoczenia w postaci przyboru gimnastycznego wstążek. Fragmenty układu zobaczcie poniżej:

Od razu po pierwszym układzie poprowadziłyśmy animacje taneczne, czyli powtarzanie prostych kroków do znanych utworów muzycznych. Piosenki nawiązywały do motywu przewodniego balu – była piosenka Jennifer Lopez “Let’s get loud”, Mark Ronson “Uptown funk”, a na koniec szalony utwór Village People “YMCA”. Przy takich utworach goście się świetnie bawili.

W drugiej odsłonie zatańczyły trzy tancerki – Magdalena Deptuła, Magdalini Kozłowska oraz Monika Kozłowska, show taneczne “Królowe Pop” – układ, który jest dużą dawką pozytywnej energii w rytm najlepszych utworów od lat 80 do 2000 m.in. Shania Twain, The Weather Girls, Beyonce, Tina Turner. Oj dzieje się, dzieje… Jazz dance, commercial, taniec z krzesłami… To wszystko w jednym show!

Zobaczcie fragmenty show:

Kostiumy przygotowane zostały przez dwie wspaniałe osoby – Panią Krystynę Stróżyk oraz Katarzynę Kwiecień.

IMG_4813-791x1024 Andrzejki Royal Baltic Ustka - show taneczne w rytmach największych hitów muzyki pop
IMG_4796-768x1024 Andrzejki Royal Baltic Ustka - show taneczne w rytmach największych hitów muzyki pop

Do następnej relacji!

~Queens Of The Night~

 

Translate »
shares