Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Elegancja i energia w Pałacu “Noce i Dnie” pokazy taneczne Queens Of The Night

Elegancja i energia w Pałacu “Noce i Dnie” pokazy taneczne Queens Of The Night

tancerki-queensofthenight

Sharing is caring!

Było pięknie, elegancko i energetycznie! <3

Grupa Queens Of The Night w 4-osobowym składzie (Magdalena Deptuła, Malwina Kozłowska, Magdalini Kozłowska i Monika Kozłowska) pojechały na pokaz taneczny pod Warszawę do Pałacu “Noce i Dnie”. Malownicza sceneria, wyjątkowy klimat i wspaniali i mili organizatorzy imprezy firmowej.

Zaprezentowały się w czterech różnych odsłonach od eleganckiego broadway jazzu po energetyczną sambę brazylijską.

58B13852-4C4C-4BD4-B1C3-A7B90B661EBD-819x1024 Elegancja i energia w Pałacu "Noce i Dnie" pokazy taneczne Queens Of The Night

Rozpoczęły otwarcie imprezy ze zjawiskowym show tanecznym “New York, New York” w stylu broadway jazz. Rewelacyjna piosenka Lizy Minelli i rekwizyty laski, meloniki i… stół! Tak, stół. 🙂 A co na nim się dzieje? Zobaczcie we fragmentach:

Choreografia: Monika Kozłowska

Pół godziny przerwy i kolejna odsłona… Tym razem z Nowego Jorku goście przenieśli się do karnawałowej Brazylii. Samba Brazylijska to eksplozja energii, radości i wolności. Dopełnieniem zjawiskowego show są eleganckie, profesjonalne, efektowne i kolorowe stroje z cekinami, piórami, dżetami, które dodatkowo wzmacniają wrażenie artystyczne. Układ zaczyna się do piosenki Brazil Bellini, na koniec dynamiczny układ w stylu batucada do bębnów.

Choreografia: Katarzyna Stocka “Kashira”

Kostiumy: Katarzyna Kwiecień, Margarita Ideas

IMG_6650-1-768x1024 Elegancja i energia w Pałacu "Noce i Dnie" pokazy taneczne Queens Of The Night

Zobaczcie fragmenty:

W trzeciej odsłonie przenieśliśmy się z pokazem tanecznym do lat 20 XX wieku. Show taneczne “Chicago” oparte jest na musicalu do najbardziej lubianych utworów m.in. “All That Jazz”, “Cell Block Tango”, “Razzle Dazzle” czy “Nowadays”. Pióra, frędzle, krzesła, a nawet maczugi gimnastyczne, moc charlestone’a to się znajdzie w wyjątkowym show.

Fragmenty realizacji:

Na koniec nasza nowość w ofercie, czyli “Cubana Show” to eksplozja radości, gorących rytmów salsy, rumby i samby w pięknych, kolorowych kostiumach i kabesą z kwiatami na głowie. Przenieśmy się na Kubę!

Choreografia: Magdalena Soszyńska

Kostiumy: Katarzyna Kwiecień

Masz pytania? Jesteś zainteresowany pokazami tanecznymi?

Skontaktuj się z nami: pokazytaneczne.mj@gmail.com

~Queens Of The Night~

 

Translate »
shares