Gdynia, Poland
+48 513 574 133
pokazytaneczne.mj@gmail.com

Intensywny weekend pokazów tanecznych

Intensywny weekend pokazów tanecznych

Sharing is caring!

Co to był za weekend!

Na początku lutego 2019 r. Monika Kozłowska pojechała na dwa pokazy – pierwszy w Ośrodku Wypoczynkowym “Wiatraki” w Marózku, a drugi w Villa Leśne Ustronie w Lubiszewie Tczewskim i to wszystko w jeden weekend.

Ośrodek “Wiatraki” położony w lesie, cisza, spokój i mnóstwo śniegu, a w ośrodku piękna impreza rodzinna. Monika Kozłowska miała dwa wyjścia pokazowe.

Pierwszym wyjściem była gorąca salsa.

IMG-4323-768x1024 Intensywny weekend pokazów tanecznych

W drugim wyjściu zaprezentowała układ w stylu show dance pt. “Witamy w kabarecie”, z którym zdobyła złoty medal na Pucharze Świata IDO w Korei Południowej.

pokaz-taneczny-wiatraki-768x1024 Intensywny weekend pokazów tanecznych

Następnego dnia pojechała pod Pruszcz Gdański na imprezę z okazji 40 urodzin w Villa Ustronie w Lubiszewie Tczewskim. Moniki pokaz był prezentem niespodzianką dla solenizanta. Zaprezentowała się w dwóch wyjściach:

W pierwszy wyjściu układ “Queen Of The Night”. Mocne wejście pod czarną peleryną, a potem dynamiczny układ do piosenki Whitney Houston.

pokaz-taneczny-lubiszewo-tczewskie-768x1024 Intensywny weekend pokazów tanecznych

Drugie wyjście w hiszpańskich rytmach flamenco. Ognisty, pełen temperamentu, zmysłowości pokaz z wachlarzem w długiej spódnicy hiszpańskiej.

pokaz-flamenco-taneczny-768x1024 Intensywny weekend pokazów tanecznych

To był udany weekend taneczny! Klienci uśmiechnięci i zadowoleni współpracą z Queens Of The Night. To dla nas jest najważniejsze. <3

 

Translate »
shares