Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Pokaz taneczny na weselu i animacje

Pokaz taneczny na weselu to doskonały sposób, żeby zaangażować gości we wspólną zabawę, szczególnie jeśli towarzyszą mu animacje i nauka tańca na imprezach. Profesjonalna grupa taneczna Queens Of The Night oferuje pokazy taneczne na weselach oraz innych imprezach. W ramach pokazów przedstawiamy jeden z naszych programów lub tworzymy nowy, tak aby wybrane tańce i towarzyszące im kostiumy odpowiadały tematyce imprezy. Dodatkowo obok tanecznego show oferujemy warsztaty z nauki tańca ca imprezach. W ramach warsztatów uczymy uczestników imprezy podstawowych kroków wybranego tańca. Motyw przewodni lekcji może być dostosowany do tematyki pokazu tanecznego i imprezy lub zostać wskazany przez uczestników tuż przed rozpoczęciem wspólnej zabawy.

Pokaz taneczny na imprezach – Trójmiasto, województwo pomorskie, cała Polska  

Klientów zainteresowanych występami tanecznymi na weselach oraz innych eventach zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą. W zależności od Państwa oczekiwań i preferencji możemy przygotować tematyczny pokaz taneczny z dowolnym motywem przewodnim:

  • Samba Brazylijska,
  • Flamenco,
  • Autorskie show taneczne Queens Of The Night,
  • Latin Show,
  • African Show,
  • Spanish Show,
  • Broadway Jazz,
  • Show na styl lat 20./30. XX wieku,

i wiele innych, także w zakresie gimnastyki artystycznej i tańca nowoczesnego. Dodatkowo możemy przygotować autorski pokaz taneczny dostosowany do motywu przewodniego imprezy tak, aby oprawa artystyczna imprezy była w pełni zgodna z jej indywidualnym charakterem. Klientów zainteresowanych możliwością przygotowania pokazu tanecznego na imprezę zapraszamy do kontaktu. Naszą siedzibą jest Trójmiasto, ale obsługujemy imprezy na terenie całego województwa pomorskiego, a nierzadko również kraju.

photo-205-1-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Samba Brazylijska

Jedyny zespół w Północnej Polsce, który szkoli się u Brazylijczyków.

Narodowy taniec brazylijski, kojarzony z karnawałem w Rio de Janeiro. Eksplozja energii, radości i wolności. Dopełnieniem zjawiskowego show są eleganckie, profesjonalne, efektowne i kolorowe stroje z cekinami, piórami, dżetami, które dodatkowo wzmacniają wrażenie artystyczne i wspaniale będą się prezentować ze światłami. Układ zaczyna się do piosenki Brazil – Bellini, na koniec dynamiczny układ w stylu batucada do bębnów. Połączenie elegancji, profesjonalizmu i energii to wszystko znajdzie się w tradycyjnej sambie brazylijskiej.

Poczuj klimat już dziś!

photo-125-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Samba Brazylijska ze skrzydłami

IMG_9957am-1024x683 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Cubana Show

Show wykorzystujący style taneczne rumba, salsa cubano, samba brazylijska w kolorowych, falbaniastych kostiumach z kubańską kabesą na głowie z kwiatami.

TR0_9934-683x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Latino Show

Energia, ognisty temperament i latynoska muzyka to niepowtarzalne show. Cha cha cha, paso doble, salsa, bachata wprawią Was w gorący klimat tańców latynoamerykańskich.

photo-180-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Flamenco Show

Układ w hiszpańskich rytmach m.in. utwory Gypsy Kings. Ognisty, pełen temperamentu, zmysłowości pokaz z wachlarzami, hiszpańskimi spódnicami oraz stepowaniem. Elementami zaskoczenia są elementy gimnastyczne.

pokaz-tanca-hiszpanski-jazzdance Pokaz taneczny na weselu i animacje

Spanish Show

Show wykonane przez dwie tancerki jazzowe. Hiszpańska muzyka porwie gości, a temperament, charyzma i sprawność tancerek wprawi każdego w zaskoczenie.

photo-101-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Pokazy taneczne w klimacie lat 20./30.

  • Poczuj ten klimat! Energetyzujący taniec charleston, wachlarze z piór, laseczki, długie rękawiczki i żywiołowa muzyka.
  • Wielki Gatsby – wdzięk i elegancja. Dynamiczny układ choreograficzny do muzyk z filmu The Great Gatsby urozmaicony o elementy gimnastyczne.
7-1024x681 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Chicago Show

Show oparte na musicalu Chicago do największych hitów. Oparty na technice jazz dance oraz charleston wykorzystujący elementy gimnastyczne oraz maczugi gimnastyczne. Efektowne stroje stylizowane na lata 20.

IMG_9916am-1024x683 Pokaz taneczny na weselu i animacje

New York, New York Show

Pokazy taneczne w stylu BROADWAY JAZZ pochodzi z amerykańskiego tańca scenicznego. Niezwykle widowiskowe i ekspresyjne pokazy do muzyk musicalowych.

New York, New York – show oparte na technice broadway jazz do piosenki Lizy Minelli “New York, New York” z rekwizytami: meloniki, laski i stół.

riesa-show-dance-ido-sweet-charity Pokaz taneczny na weselu i animacje

Sweet Charity

Show taneczne z wykorzystaniem stołu do utworu z musicalu “Sweet Charity”. Zabawny, energetyczny z elementami gimnastycznymi. Uśmiech na twarzy gwarantowany.

show-dance-burleska-1024x684 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Witamy w kabarecie

Witamy Państwa w KABARECIE! Wachlarze z piór, schody i piękny układ. Show, które zadziwi wszystkich gości.

78431351_1004642043212282_6492309054675746816_o Pokaz taneczny na weselu i animacje

Vogue Show

Show taneczne do piosenki “Vogue” Madonny stylizowany na technice tańca vogue oraz jazz dance z efektownymi elementami gimnastycznymi oraz z wykorzystaniem przyboru gimnastycznego – maczug lub wstążek.

photo-30-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Królowe Pop

Show taneczne największych hitów gwiazd muzyki pop od lat 80. do teraz m.in. piosenki Tina Turner, Beyonce, Whitney Houston, Shania Twain.

pokaz-tańca-show-mistral-hotel-gniewino Pokaz taneczny na weselu i animacje

Queens Of The Night

Pokaz do piosenki Whitney Houston „Queen Of The Night” z mocnym wejściem w czarnych pelerynach. Pełen energii układ choreograficzny i zaskakujących elementów gimnastycznych.

photo-177-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Greckie tańce

Jedyne w Polsce pokazy taneczne greckich tańców tańczone przez Greczynki.

Show greckie wykorzystujące tradycyjne tańce m.in. chasapiko, chasaposerwiko – kroki zostały wykorzystane w znanym filmie “Grek Zorba”, kalamatianos, tsamikos, sirtos do tradycyjnych greckich muzyk oraz znanych i lubianych utworów, np. Demisa Roussosa.

photo-143-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Broadway Jazz

Układy w stylu tanecznym broadway jazz – opierające się na technice tańca jazzowego, którego podstawowymi elementami jest rytm i policentryzm. Broadway Jazz pochodzi z amerykańskiego tańca scenicznego. Niezwykle widowiskowe i ekspresyjne pokazy do muzyk musicalowych.

jazz-dance-tancerka-pokaz Pokaz taneczny na weselu i animacje

Jazz Dance

Pokazy opierające się na technice tańca jazzowego, którego podstawowymi elementami jest rytm i policentryzm. Elegancja i wdzięk.

audrey-hepburn-tancerka-pokaz-tańca-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Audrey Hepburn

GRR_2164-683x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Moulin Rouge

Przenieśmy się do Paryża! Show oparty na rewii kabaretowo – musicalowej w stylu Moulin Rouge – Can Can, Cabaret.

Dynamiczny, energetyczny układ z rekwizytem drabiną, a dodatko z tematem przewodnim “Gwiazda Moulin Rouge” – tancerka przychodzi na casting do Moulin Rouge, a co później się dzieje? Nie będziemy zdradzać, dowiecie się Państwo na evencie.

photo-8-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Disco – Gorączka sobotniej nocy

Przywoła wspomnienia, wprawi w doskonały nastrój i porwie do tańca!

photo-53-1024x682 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Disco – ABBA Show

IMG_1871 Pokaz taneczny na weselu i animacje

African Show

Radość i moc w afrykańskim stylu!

Połączenie tańca afro z elementami gimnastycznymi. Piosenka Safri Duo – Samb Adagio to doskonała piosenka, aby połączyć show świateł, moc piosenki i dynamicznego układu tanecznego.

photo-568-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Commercial

Pokaz taneczny na wysokich obcasach. Dynamiczny, a zarazem bardzo kobiecy układ, Poczujesz się jak na koncercie Beyonce!

gimnastyczka-ze-wstążką-1 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Pokazy gimnastyki artystycznej z przyborami

Układy gimnastyczne z przyborami – OBRĘCZ, PIŁKA, MACZUGI, WSTĄŻKA

photo-157-682x1024 Pokaz taneczny na weselu i animacje

Świąteczne Show

Układy oparte na stylach tanecznych – jazz dance, latino, disco oraz na gimnastyce artystycznej z przyborem (wstążka) do najbardziej znanych i lubianych piosenek świątecznych.

To jest nasza podstawowa oferta pokazów. Możemy również stworzyć nowe układy pod motyw przewodni danej imprezy.

Skontaktuj się z nami


Translate »
shares