Gdynia, Poland
+48 513 574 133
queens.agencjaestradowa@gmail.com

Warsztaty Taneczne “Odkryj Swoją Kobiecość” w rytmach latino

Warsztaty Taneczne “Odkryj Swoją Kobiecość” w rytmach latino

warsztaty-taneczne-trójmiasto

Sharing is caring!

Warsztaty taneczne “Odkryj swoją kobiecość”

Jest to projekt, jedyny w Polsce, w formie warsztatów tanecznych.

Przeznaczony jest dla każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania. W szczególności zapraszamy nasze piękne kobiety do udziału, ale Panowie też są mile widziani.

W trakcie warsztatów:

naładujemy baterie pozytywną energią, zwiększymy pewność siebie i wzmocnimy świadomość własnego ciała, a to wszystko w tanecznych rytmach z dawką uśmiechu na twarzy.

Taniec daje nam radość, niesamowitą przyjemność jaką czerpiemy z ruchu i gwarantowaną dobrą zabawę.

Informacje o warsztatach “Odkryj Swoją Kobiecość” w rytmach latino 29.02 (sobota)

Termin: 29.02 (sobota), 11.00 – 13.45

Miejsce: Sopot, ul. 3 Maja 56, Studio Tańca Mars Dance Project

Przebieg warsztatów “Odkryj swoją kobiecość”:

  • 11.00 – 12.15 Burleska/Sexy Dance w rytmach latino
  • 12.15 – 12.30 Przerwa – 12.30 – 13.45 Karnawałowe Latino

Poziom: warsztaty taneczne są dla każdego, poziom podstawowy, wiek: 16+

Koszt: 80 zł

Zarezerwuj swoje miejsce na warsztatach tanecznych.

Kontakt, informacje i zapisy: odkryjswojakobiecosc@gmail.com lub poprzez formularz na dole strony.

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/497343521194722/

Uwaga! Ograniczona ilość miejsc.

Płatność tylko gotówką przed warsztatami.

Zajęcia taneczne na warsztatach tanecznych:

  • Burleska/ Sexy Dance – jest to charakter tańca, który łączy wiele styli tanecznych m.in. burleskę, jazz dance, tańce latino, taniec współczesny. Ekspresyjny, pełen dynamizmu, zmysłowych ruchów taniec, dzięki czemu każda osoba wzmocni kondycję fizyczną oraz sprawność, poczucie własnej wartości oraz odkryje swoją kobiecość. Po zajęciach wyjdziesz z dużą dawką pozytywnej energii, uśmiechem na twarzy i będziesz pewną siebie kobietą. Będziemy tańczyć w rytm muzyki latino.
  • Latino solo – zajęcia poprowadzone w rytm gorącej muzyki latynoamerykańskiej, aż nogi same rwą się do tańca. Będzie zmysłowo i energetycznie.

Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły tańca!

Instruktorzy:

Monika Kozłowska

photo-2-20-682x1024 Warsztaty Taneczne "Odkryj Swoją Kobiecość" w rytmach latino

Tancerka z najwyższą klasą Mistrzowską Międzynarodową „S” w stylach jazz dance, modern&contemporary dance oraz show dance, była gimnastyczka artystyczna klasy sportowej Mistrzowskiej, dyplomowany instruktor tańca o specjalizacji taniec jazzowy.

Od 2015 roku reprezentuje kraj na zawodach międzynarodowych IDO – Mistrzostwach Europy, Świata i Pucharach Świata w kategoriach jazz dance, show dance oraz modern&contemporary. W 2016 roku otrzymała również wyróżnienie za sukcesy taneczne na arenie międzynarodowej w sezonie 2016/17 od Polskiego Związku Tańca.

Do najważniejszych osiągnięć można zaliczyć m.in. 1 miejsce na Pucharze Świata IDO w jazz dance i show dance w Korei Południowej, 2 miejsce w jazz dance na Akademickich Mistrzostwach Europy, półfinalistka Mistrzostw Europy IDO w jazz dance, show dance, finalistka Mistrzostw Polski IDO w modernie – mini formacje. Wielokrotna medalistka ogólnopolskich zawodów.

Monika Żelazna

photo-99-1-682x1024 Warsztaty Taneczne "Odkryj Swoją Kobiecość" w rytmach latino

Taniec jest jej pasją praktycznie od zawsze. Od najmłodszych lat uczyła się tańca klasycznego i ludowego, zaś jako nastolatka rozwijała nabyte umiejętności w tańcu towarzyskim występując w Elbląskim Klubie Tańca “Jantar”.

Obecnie tańczy różne style, m. in. bachatę, cha cha cha, salsę, taniec współczesny, ale największą miłością darzy sambę brazylijską. Uczestniczka niezliczonych warsztatów tanecznych i pokazów.

W zeszłym roku (2019) spełniła swoje największe marzenie z dzieciństwa, którym był wyjazd na karnawał do Rio de Janeiro. Była uczestniczką w Brasil Samba Congress, szlifując swój warsztat taneczny oraz wystąpiła na Samobodromie podczas parady reprezentując jedną z brazylijskich szkół samby podczas Karnawału w Rio de Janeiro.

Zapisy i informacje:


 

Translate »
shares