Gdynia, Poland
+48 513 574 133
pokazytaneczne.mj@gmail.com

Weekend taneczny “Uwolnij swoją kobiecość”

Weekend taneczny “Uwolnij swoją kobiecość”

Sharing is caring!

W kwietniu w Hotelu Blue Mountain Resort w Szklarskiej Porębie, w pięknym otoczeniu gór, był organizowany weekend taneczny pod hasłem “Uwolnij swoją kobiecość”. Warsztaty trwały 3 dni (piątek-niedziela), były skierowane specjalnie dla wspaniałych kobiet, a prowadziła zajęcia Monika Kozłowska.

W programie było poznawanie różnych styli tanecznych:

  1. Jazz Dance – cechami charakterystycznymi tańca jazzowego jest izolowanie poszczególnych części ciała, którymi porusza się w różnych płaszczyznach i różnym tempie. Podstawą są w nim jedynie dwa elementy: rytm i policentryzm. Ruch wykonywany jest na różnych poziomach: na stojąco, w przysiadzie, na leżąco. Może być gwałtowny i szybki, ale też płynny i wolny. Technika jazzowa doskonale rozwija wszystkie grupy mięśniowe, poprawia ogólną sprawność ciała, gibkość oraz elastyczność.
  2. Broadway Jazz – wersja musicalowa tańca jazzowego. Opiera się na technice tańca jazzowego, którego cechami charakterystycznym jest izolowanie poszczególnych części ciała, którymi porusza się w różnych płaszczyznach i różnym tempie. Podstawą są w nim dwa elementy: rytm i policentryzm. Broadway Jazz pochodzi z amerykańskiego tańca scenicznego. Niezwykle widowiskowy i ekspresyjny przynoszący radość z tańca.
  3. Zmysłowa Burleska – łączy wiele styli tanecznych, zmysłowe ruchy, odkrywanie kobiecości;
  4. Gorące Latino solo – w gorących rytmach latynoamerykańskich i zmysłowych ruchach ciała, podstawowe elementy wszystkich najbardziej popularnych latynoskich stylów tańca;
  5. Stretching– na wyciszenie po kolacji, ćwiczenia rozciągające, rozluźniające przy relaksującej muzyce.

Głównym motywem warsztatów tanecznych było odkrywanie kobiecości, wzmacnianie świadomości własnego ciała z dużą dawką pozytywnej energii.

Uczestniczki przyjechały z różnych zakątków Polski, ale połączyła je pozytywna energia i radość z tańca.

Spójrzcie, jak pięknie tańczyły kobiety. Z pewnością uwolniły swoją kobiecość

Weekend taneczny – Szklarska Poręba

A tak wyglądał nasz warsztatowy weekend taneczny dla wspaniałych kobiet w Szklarskiej Porębie.Super Kobietki i z pewnością uwolniły swoją kobiecość! <3

Opublikowany przez Monikę Kozłowską "Świat Moni" Poniedziałek, 3 czerwca 2019

 

Translate »
shares